Ümraniye Belediyesi 140 Personel Alım İlanı Yayımladı

Ümraniye Belediyesi işçi alımı yapıyor. İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilana göre 25 farklı pozisyon ile en az lise mezunu 140 işçi personel alınacak.

Ümraniye Belediyesi 140 Personel Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilana göre Ümraniye Belediyesi bünyesine 140 kişilik kadro ile alım yapacak. Alımlar 25 değişik pozisyonda gerçekleştirilecek olup haberimizin devamında sizlerle alakalı pozisyonları paylaşacağız. Hem de Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunları amacıyla personel alımı kadrosu bulunuyor.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Ümraniye Belediyesi personel alımı amacıyla adaylardan, " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek rastgele bir sıhhat bozukluğu olmamak, Yapılacak emniyet soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu netice almak, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar amacıyla askerliğini yapmış ya da askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir sosyal emniyet kurumundan ihtiyar ya da emekli aylığı almıyor olmak, Lise, Ön Lisans ya da Lisans Mezunu olmak, Alım yapılacak meslek'te alakalı nitelikleri taşıyor olmak" gibi nitelikler aranacak.


 
ALIM YAPILACAK KADROLAR:
3 Saha Elemanı,
32 İşçi,
3 Ofis İşçisi,
26 Ofis Elemanı,
4 Tekniker,
2 Mühendis,
1 İç Mimar,
1 Şehir ve Bölge Plancısı,
1 Şef Yardımcısı,
4 Şef,
1 Baş Aşçı Yardımcısı,
3 Aşçı Yardımcısı,
2 Aşçı,
3 Garson,
2 Silahlı Emniyet Görevlisi,
2 Bahçıvan,
2 Yardımcı Sıhhat Personeli,
5 Şoför,
23 Ağır Vasıta Şoförü,
10 İş Makşneleri Operatörü,
2 Makam Şoförü,
2 Boyacı,
2 Marangoz,
3 Alternatif Plenti Operatörü,
1 Demir Doğrama İşçisi,
BAŞVURULAR:

Ümraniye Belediyesi personel alımı amacıyla başvurular ilanın yayım tarihi itibari ile başlamıştır. Bu kapsamda 13 Temmuz 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 14 Temmuz 2020 tarihine kadar yapılması gereklidir. Adaylar başvurularını çevrimiçi olarak yapılacaktır. Sadece Online olarak yapılacak başvurular kabul edilecektir. İlan ile alakalı daha ayrıntılı bilgi almak amacıyla alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BAŞVURU DETAYLARI: kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?2de50171-74be-4d2a-ac94-56babeaa543a