Twitter Profilime Kimler Baktı?

Twitter kullanıcılarının “Profilime kimler baktı?”, “Attığım twit kimler doğrultusunda görüntülendi?” gibi sorularının net yanıtlarını makalemizde sizlerle paylaşacağız.

Twitter Profilime Kimler Baktı?

Twitter kullanıcılarının “Profilime kimler baktı?”, “Attığım twit kimler tarafından  görüntülendi?” gibi sorularının net yanıtlarını makalemizde sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle kullanıcıların, Twitter profiline bakanları direkt olarak görebileceği bir uygulama bulunmuyor. “Profilime kimler baktı?” sorusuna cevap aramak, size sadece vakit kaybı olarak geri dönecektir. İnternette, “Profilime kimler baktı?” diye aratıp bulduğunuz programların tümü virüslü yazılımlar ve hesap ele geçirmek için kullanılan hileli programlardır.
Twitter içerisinde bulunan ‘istatistikler’ bölümünden Profil tıklamalarını, atılan twit’in görüntülenme sayısını toplu halde görebiliyorsunuz. Aşağıdaki ekran görüntüsünden, bu bilgileri nasıl görüntüleyebileceğinizi inceleyebilirsiniz.


Twitter Profilime Kimler Baktı? (Resilmli Anlatım)

Bu bilgileri görebilmeniz için öncelikle attığınız bir twit üzerinden ‘twit etkinliğini görüntüle’ butonuna tıklıyoruz.

Açılan pencerede görüntülenme sayısı, toplam etkileşim sayısı, beğeniler, ayrıntı tıklamaları, profil tıklamaları gibi bilgilerin hepsini görebiliyoruz. Aklınıza takılan, merak ettiğiniz, cevabını öğrenmek istediğiniz sorunları aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Gereksiz yere, boş ve hatta zararlı uygulamalarla hesabınızı tehlikeye atmadan hesabınıza ait istatiksel bilgileri, yukarıda anlattığımız şekilde görüntüleyebilirsiniz.

İyi gezintiler dileriz.

Twitter ile ilgili güncel konular için takipte kalın.