Recep İvedik 6 - Fragman Yayında

Recep İvedik filmlerinin devamı niteliğinde olan Recep İvedik 6'nın fragmanı yayınlandı. Komedi filmi sevenler doğrulusunda uzun vakittir beklenilen Recep İvedik 6 kısa vakit sonra beyaz perdede konumunu alacak. Şahan Gökbakar imzasını taşıyan filmde izleyenler keyifli anlar yaşayacak. Peki, Recep İvedik 6 ne vakit gösterime girecek? İşte, filmle alakalı merak edilenler Türk sinemasının başarılı gülünç filmleri arasında yer alan, başrolünde Şahan Gökbakar'ın yer aldığı Recep İvedik 6'nın, aylardır beklenilen fragmanı yayınlandı. Şahan Gökbahar Eylül ayında sosyal medya hesabı üzerinden filmin vizyona gireceği tarihi 8 Kasım olarak duyurmuştu. Peki, Recep İvedik 6'da neler olacak? İşte, Recep İvedik 6'dan ilk görüntüler...

ŞAHAN GÖKBAKAR ŞU AÇIKLAMAYI YAPMIŞTI

Başarılı komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar Twitter'den izleyicilere müjdeli haberi sunarak " Recep İvedik 6, 8 Kasım'da sizlerle... Bu serüvende Recep, Konya diye Kenya' ya gidiyor... Peki sizce bundan ileri seruvende nereye gitsin?"

RECEP İVEDİK 5'iN KONUSU NEYDİ?

Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde olduğu sırada eşinin düştüğü zor hale üzülerek dostunun geride bıraktığı son vazifesini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bu yolcuğun kısa vakitceğini hayal eden Recep, genç sporculardan meydana gelen Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde bundan sonra geri dönüşü olmayan bir serüven başlamıştır.

Spor organizasyonuna katılacak ekibin şanssız vakası neticesi işler karışırken, Recep denetimi eline alır. Kazanmaktan diğer bir çaresi olmadığına inanan Recep; hadiseleri kendi yöntemleriyle çözüme ulaştırmak isteyince ise meydana keyifli olaylarla bezenmiş eşi benzeri olmayan bir gülünç çıkar.

Fragmanda Recep İvedik, sporun her bölümünde boy göstererek iddiasını meydana koyuyor. Bamdiğer bir yönüyle izleyeceğimiz Recep İvedik; yeni filminde gülle, güreş, halter, uzun atlama ve eskrim gibi alanlarda değme sporculara taş çıkartacak performanslar sergiliyor.

Şahan Gökbakar’ın hem başrolünü üstlendiği hem de senaryosunu kardeşi Togan Gökbakar’la beraber yazdığı “Recep İvedik 5”ten ilk görüntüler meydana çıktı. Serinin takipçilerinin merakla beklediği filmde Recep İvedik bu kez bamdiğer bir yönünü gözler önüne seriyor.