Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar

Son devresinin düşük sermaye ile kurulan gözde iş fikirlerinden olan oto yıkama pazarında bundan sonra bayilik alınabilecek çoğu firma bulunuyor. Oto yıkama pazarında etkinlik göstermeyi planlıyorsanız, sektörde büyük bir deneyime sahip olan firmalardan oto yıkama bayiliği alarak, sektöre çok daha süratli bir giriş yapabilirsiniz

Oto Yıkama Bayiliği Veren Firmalar

Oto yıkama işi bundan sonra eskisi gibi bir oto yıkama makinesi ve 2 işle direkt olarak para kazandıran bir iş değil. Otomobil sahipleri bundan sonra daha profesyonel markalara güveniyor. Profesyonel markalar ile çalıştıkları vakit emin ellerde bulunduğunu düşünen vasıta sahipleri nedeniyle oto yıkama bayiliği veren firmalar her geride bıraktığımız gün bayi miktarını artırmaktadır.

1. Wemax

1993 senesinden itibaren sektörde tespit edilen Wemax da oto yıkama bayiliği veriyor. Firma Türkiye’de 50’i aşkın bayiye sahiptir.

Başlangıç olarak 150 ile 500 metrekarelik Wemax yıkama merkezinin kurulum maliyeti  kaapalı alanlar amacıyla  50.000 bin Dolar dan başlıyor. Sisteme giriş amacıyla rastgele bir ücret alınmıyor. Bu fiyata makine parkı, 300 vasıtalık Oto Kuaförü Wemax Ürünleri, destek ekipmanları, aparat ve avadanlıklar, standlar, tabela, basılı evraklar, kataloglar, reklam materyalleri, personel kıyafetleri ve eğitim dahil. Kısacası program merkezinde etkinlik göstermek amacıyla lüzumlu olacak bütün materyaller şirket doğrulusunda karşılanıyor. Personel Eğitim desteği altı aylık periyotlar durumunda veriliyor.


 Wemax bayilik amacıyla telefon: 0532 425 28 15

2. Globowax

35 senelik lojistik sektörü geçmişi olan Esa Logistics’e ait olan Globowax isimli marka oto yıkama sektörüne giriş yaptı. 2006 senesinden itibaren oto yıkama sektöründe yer edinen Globowax, “kuru temizleme” konsepti ile sektöre değişik bir heyecan katmayı başardı.

Türkiye’nin çoğu noktasında bayilik veren Globowax, bayilerinde sadece oto yıkama hizmeti vermiyor. Bu bayilerinde aynı vakitte mini onarım, oto ekspertiz, cam film, seramik kaplama ve kaput koruma hizmeti de veriyor.

GloboWax bayilik amacıyla telefon: 0 212 450 00 09

3. Sonax

SONAX’ın Türkiye Distribütörü Auton A.Ş. 2002 senesinde piyasadaki profesyonel oto yıkama sektöründe boşluk bulunduğunu fark ederek çağdaş bir görünüme sahip, bir marka altında çalışan, hizmet standartlarının uygulandığı, personelin ürün ve program aldığı, hizmet niteliği ve müşteri memnuniyetine ehemmiyet veren Profesyonel SONAX Car Care konseptiyle bu sektöre girdi. Bu sektörde büyük bir taleple karşılaştı. Her sene 15-20 bayilik sunarak bugün 100’e varan bayi sayısına ulaştı. Sonax, halen Türkiye’nin her noktasına bayilik veriyor.
Sonax telefon: 0 216 527 75 03

4. AutoWash

2005 Yılında kurulan Autowash, sektörde ideal fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, ayrıntılı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama mamüllerinin toptan, perakende satışı ve program bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan girişimcilere vermiş bulunduğu emniyeti ve niteliğiyle ürün yelpazesine her geride bıraktığımız gün yenilerini ekleyerek oto kuaför, ayrıntılı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama sektöründe dahada güçleniyor. AUTOWASH® ile bundan sonra kusursuz temizliğe kısa vakitte, zAhmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşma fırsatı var. AutoWash Telefon: 0216 461 06 79

5. CarisMax

2003 senesinde oto yıkama sektöründe çalışmalara başlayan Carismax, 2012 senesinden itibaren Carismax Car Care Systems olarak yoluna devam ediyor. Car Care programlarının en üst ve en teknolojik ismimlarına ulaşmış olan CArismax, bu bilgi birikimini kıymetli yatırımcılara sunmayı amaçliyor. “Carismax standart hizmet anlayışı, mamüllerinin ve ekipmanlarının performansındaki niteliği ve çeşitliliği, kendini değişik kılan bayilik dekorasyonları, profesyonel idare sistemleri, sektördeki yenilikleri, profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla, 400 m2’lik eğitim merkeziyle, %100 müşteri memnuniyeti ile, Carismax bayilik sistemi işletmenizi her vakit bir ismim daha ileriye taşıyacak kusursuz bir iş ortaklığı modelidir.“

CarisMax Telefon: 0 850 532 37 42

6. Redline

Anka Kimya & Kozmetik Ürünleri 2007 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. B&B Parfumes , Black Rose, Kokuriku, Car Shine Car Care, Sihirli Bambu, Tarihi Osmanlı Kolonyaları, Freshwind, G-Point, Concon Perfüme, ve Redline Professional Car Care Film & Foil isimlerinde 10 değişik markası ile hizmet vermektedir.

Ana etkinlik hususu oto bakım mamülleri olan firma, kurumsal kimliğine paralel olarak, parfüm ve kimya mamülleri hususu ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Firmanın felsefesi, en ideal fiyata, en kaliteli mamülleri müşterilerle buluşturmaktır.

Redline, Car Shine, Kokuriku, B&B Parfumes ve Black Rose markalarıyla franchising sisteminde işleyişine devam etmekte olup, Ülke çapında oto bakım, oto kuaför ve çeşitli kozmetik mağazalarına, zincir mağazalara satış yapmaktadır.

Redline Telefon: 0212 428 73 32

7. AutoRoy

Car Care sektöründe ileri teknolojiyi ve bilgi birikimini en verimli şekilde sentezleyen ve bu birikimleri doğru kullanarak en iyi neticeleri elde eden AUTOROY, müşterilerine zirvede bir hizmet sunmaktadır.

İyi değil en iyi neticeleri amaçlayan ve başaran AUTOROY, otomobil kullanıcılanın bütün isteklerini doğru anlamakta ve analiz etmektedir.

Çevre arkadaşı bir tutumla kimyasal değil, natural mamüller kullanmayı tercih eden AUTOROY, kendi bölümünde naturallığı seçen tek firma konumunda yer almanın yanı sıra güler yüzlü ve işine aşık ekip çalışmasını benimseyerek, sonuca en etkili şekilde ulaşmaktadır.

AUTOROY Car Care markasının üretimi, T.C. Sıhhat Bakanlığı kontrolü altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sıhhat Bakanlığı’nın koymuş bulunduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunmuş bulunduğu bütün imkanlardan faydalanılmaktadır. Şuanda 10 adet AUTOROY CAR CARE program istasyonu bulunmaktadır. 2017 senesi sonuna kadar amaç bu istasyon miktarını 45 adete çıkarmaktır.

AutoRoy Telefon: 0850 304 76 94