Ekonometri Dersi Programı-EViews 9 Full Crack

Ekonometri Dersi Programı-EViews 9 Full Crack

Ekonometri Dersi Programı-EViews 9 Full Crack

Eviews Programı Nedir?

Basit bir arayüze sahip olan bu program kimilerine göre arayüzü gibi basit, kolay kullanılan, net anlaşılan kullanıcı dostu bir program iken, kimilerine göre çok zordur ama yine  de eviews dersleri izlenerek, internetten ya da sitemizde aratarak ulaşabileceğiniz eviews pdf anlatımlarıyla ya da eviews ders notlarıyla harikalar yaratılabilecek bir programdır.

Ülkemizde eğitim alanında genellikle ekonometri öğrencilerine gerekli olan bu program, uzun süreler uzun uzun işlemlerle çözülen problemleri, bilinen birkaç komutlar anında size veren bu yazılım, lisanssız sürümlerin kullanımına kesinlikle izin vermeyip, kullanılmaya çalışıldığında sürekli olarak kapanıp açılmaktadır.

EViews hangi dosya türleriyle çalışır?

Kendine özgü bir programlama dili olan bir programdır fakat diğer programlara da uyum sağlamaktadır. Örneğin çıktıları kopyalanarak Word ya da Excel gibi paket programlara entegre edilebilen windows işletim sistemi için bir istatistik yazılımıdır. Ayrıca, SPSS, SAS, Stata, Rats ve TSP dosya türleriyle entegre çalışmaktadır.

İndirme Link:

http://tr.link/WCyU

EViews 9 Full Crack Kurulum

Setup Dosyasını çalıştırın

Serial Key Yerine “demo” yazarak devam edin.

Kurulum Bittikten Sonra Patch.exe ‘yi Yönetici Olarak Çalıştırın.

Kurulum Tamam.